DRODZY NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE!

Tarnogórska Filia Biblioteki Pedagogicznej zaprasza nauczycieli bibliotekarzy do udziału w spotkaniach informacyjno-szkoleniowych Sieci Bibliotekarzy Szkół Tarnogórskich. Zapraszamy na kolejne spotkanie w czytelni biblioteki pedagogicznej 15 listopada 2018 r. Szczegółowe informacje w zakładce Sieć Bibliotekarzy Szkół Tarnogórskich.
 
 
 
 
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS

„WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW 2018/2019”


Konkurs „Wielka Liga Czytelników” rozstrzygnięty. Relacja z półfinałowych zmagań w zakładce Wielka Liga Czytelników. Relacja z Turnieju Finałowego i przebiegu Wielkiej Zabawy Rodzinnej na stronie internetowej organizatora http://wielka-liga.pl/. Zapraszamy!
 
NARODOWE CZYTANIE 2018

Tarnogórska Filia Biblioteki Pedagogicznej włączyła się do akcji Narodowego Czytania. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tej akcji w zakładce Narodowe Czytanie.

 
 
 
 
 
POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY

„UWAGA! TU CZYTA SMOK!”


Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Uwaga! Tu czyta smok!” rozstrzygnięty. Relacja z przebiegu konkursu dostępna w zakładce Powiatowy Konkurs Czytelniczy. Zapraszamy!
 
 
 
 
 
TARNOGÓRSKI KONKURS DZIENNIKARSKI

„SREBRNA CZCIONKA 2018”


Czwarta edycja Tarnogóskiego Konkursu Dziennikarskiego „Srebrna Czcionka 2018” rozstrzygnięta. Relacja z przebiegu konkursu dostępna w zakładce Tarnogórski Konkurs Dziennikarski „Srebrna Czcionka” . Zapraszamy!
 
 
 
 
 
SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Metodyczno-Edukacyjnym „Metis” w Katowicach zaprasza na cykl szkoleń dla nauczycieli. Adresaci: nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, studenci oraz wszyscy zainteresowani. Prowadzący: konsultanci z ROM-E „Metis”. Szczegółowe informacje dostępne w zakładce Dla nauczycieli.
 
 
 
 
 
REGULAMIN KORZYSTANIA

Z PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTEKI WOJEWÓDZKIEJ

IMIENIA JÓZEFA LOMPY W KATOWICACH!


Zapraszamy do zapoznania sie z nowym regulaminem korzystania z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach z dn. 14 września 2018 r. Szczegółowe informacje dostępne w zakładce Warunki zapisu.
 
 
 
 
 
REFORMA EDUKACJI

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi
reformy edukacji:


 
 
 
 
.:: © Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach ::.
Wykonanie strony: Monika Stefanowska 2010