TARNOGÓRSKI KONKURS DZIENNIKARSKI

„SREBRNA CZCIONKA 2019”


PBW Filia w Tarnowskich Górach i Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowskich Górach zapraszają uczniów szkół podstawowych i średnich z powiatów: tarnogórskiego, bytomskiego i piekarskiego do udziału w piątej edycji Tarnogórskiego Konkursu Dziennikarskiego „Srebrna Czcionka”. Szczegółowe informacje dostępne w zakładce Tarnogórski Konkurs Dziennikarski „Srebrna Czcionka”. Zapraszamy!
 
 
 
 
 
POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY

„SKARB RYCERZA ADAMA”


PBW Filia w Tarnowskich Górach i Sieć Bibliotekarzy Szkół Tarnogórskich zapraszają uczniów szkół podstawowych i gimnazjów powiatu tarnogórskiego do udziału w siódmej edycji powiatowego konkursu czytelniczego „Skarb rycerza Adama”. Szczegółowe informacje dostępne w zakładce Powiatowy Konkurs Czytelniczy. Zapraszamy!
 
 
 
 
 
IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS

„WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW 2018/2019”


Zapraszamy do zapoznania się z relacją z finału powiatowego konkursu „Wielka Liga Czytelników” 2018/2019 w zakładce Wielka Liga Czytelników.
 
NARODOWE CZYTANIE 2018

Tarnogórska Filia Biblioteki Pedagogicznej włączyła się do akcji Narodowego Czytania. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tej akcji w zakładce Narodowe Czytanie.

 
 
 
 
 
SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Metodyczno-Edukacyjnym „Metis” w Katowicach zaprasza na cykl szkoleń dla nauczycieli. Adresaci: nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, studenci oraz wszyscy zainteresowani. Prowadzący: konsultanci z ROM-E „Metis”. Szczegółowe informacje dostępne w zakładce Dla nauczycieli.
 
 
 
 
 
REGULAMIN KORZYSTANIA

Z PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTEKI WOJEWÓDZKIEJ

IMIENIA JÓZEFA LOMPY W KATOWICACH!


Zapraszamy do zapoznania sie z nowym regulaminem korzystania z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach z dn. 14 września 2018 r. Szczegółowe informacje dostępne w zakładce Warunki zapisu.
 
 
 
 
 
REFORMA EDUKACJI

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi
reformy edukacji:


 
 
 
 
.:: © Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach ::.
Wykonanie strony: Monika Stefanowska 2010