WOJEWÓDZKI KONKURS

„WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”


Stowarzyszenie „Wielka Liga”, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach oraz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Katowicach zapraszają uczniów klas 1-7 szkół podstawowych do udziału w wojewódzkim konkursie „Wielka Liga Czytelników”. Szczegóły i regulamin konkursu na stronie internetowej stowarzyszenia http://wielka-liga.pl/ oraz na stronie internetowej biblioteki pedagogicznej w zakładce Wielka Liga Czytelników. Koordynatorem konkursu na powiat tarnogórski jest PBW Filia w Tarnowskich Górach. Zapraszamy!
 
 
TARNOGÓRSKI KONKURS DZIENNIKARSKI

„SREBRNA CZCIONKA 2018”


Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach i Szkoła Podstawowa nr 5 im. Królowej Jadwigi w Tarnowskich Górach zapraszają uczniów szkół podstawowych i gimnazjów powiatu tarnogórskiego, bytomskiego i piekarskiego do udziału w szóstej edycji Tarnogórskiego Konkursu Dziennikarskiego. Szczegóły i regulamin konkursu w zakładce Tarnogórski Konkurs Dziennikarski „Srebrna Czcionka” . Zapraszamy!
 
 
 
 
 
DRODZY NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach zaprasza nauczycieli bibliotekarzy do udziału w spotkania informacyjno-szkoleniowych Sieci Bibliotekarzy Szkół Tarnogórskich. Zapraszamy na spotkania w nowym roku szkolnym 2017/2018.
 
 
 
 
 
POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY

„SZLAKIEM GWARKÓW 2017”


Powiatowy Konkurs Czytelniczy „SZLAKIEM GWARKÓW 2017” rozstrzygnięty. Relacja z przebiegu konkursu dostępna w zakładce Powiatowy Konkurs Czytelniczy. Zapraszamy!
 
 
 
 
 
NARODOWE CZYTANIE 2017

W PBW FILII W TARNOWSKICH GÓRACH

1 WRZEŚNIA 2017 r.


Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach włączyła się do akcji Narodowego Czytania. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z przebiegu imprezy czytelniczej w zakładce Narodowe Czytanie.
 
 
 
 
 
SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Metodyczno-Edukacyjnym „Metis” w Katowicach zaprasza na cykl szkoleń dla nauczycieli. Adresaci: nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, studenci oraz wszyscy zainteresowani. Prowadzący: konsultanci z ROM-E „Metis”. Szczegółowe informacje dostępne w zakładce Dla nauczycieli.
 
 
 
 
 
REFORMA EDUKACJI

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi
reformy edukacji:


 
 
 
 
.:: © Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach ::.
Wykonanie strony: Monika Stefanowska 2010