WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI

„PROGRAMOWANIE W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

- ŚRODOWISKO SCRATCH JUNIOR”


Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach komputerowych „Programowanie w edukacji wczesnoszkolnej - środowisko Scratch Junior ”, przygotowanych przez konsultantów ROM-E Metis w Katowicach. Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. w godz. od 14.30 do 16.45 w czytelni PBW Filii w Tarnowskich Górach, adresowane jest do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o rejestrowanie się na stronie Metis-u: Programowanie w edukacji wczesnoszkolnej - zgłoszenie
 
 
 
 
POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY

„SZLAKIEM GWARKÓW 2017”


Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach i Sieć Bibliotekarzy Szkół Tarnogórskich zapraszają do udziału w piątej edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Szlakiem Gwarków”. Regulamin konkursu dostępny w zakładce Powiatowy Konkurs Czytelniczy. Zapraszamy!
 
 
 
 
TARNOGÓRSKI KONKURS DZIENNIKARSKI

„SREBRNA CZCIONKA 2017”


Tarnogórski Konkurs Dziennikarski „Srebrna Czcionka 2017” rozstrzygnięty. Relacja z przebiegu konkursu dostępna w zakładce Tarnogórski Konkurs Dziennikarski „Srebrna Czcionka”.
Zapraszamy!
 
 
 
 
REFORMA EDUKACJI

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi
reformy edukacji:


 
 
 
NARODOWE CZYTANIE 2016

W PBW FILII W TARNOWSKICH GÓRACH


Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Tarnowskich Górach po raz drugi włączyła się w akcję Narodowego Czytania. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tej imprezy czytelniczej w zakładce Narodowe Czytanie.
 
 
 
 
SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Metodyczno-Edukacyjnym „Metis” w Katowicach zaprasza na cykl szkoleń dla nauczycieli. Adresaci: nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, studenci oraz wszyscy zainteresowani. Prowadzący: konsultanci z ROM-E „Metis”. Oferta szkoleń na rok szkolny 2016/2017 i szczegółowe informacje dostępne w zakładce Dla nauczycieli.
 
 
 
.:: © Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Filia w Tarnowskich Górach ::.
Wykonanie strony: Monika Stefanowska 2010